درباره ما

درباره ما

شرکت کارتن پلاست نوین با عنایت به لطف الهی و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا تبدیل به شرکت نمونه تولید محصولات کارتن شده است

مهارت کلی ما

 به منظور بهبود خواص پلی پروپیلن (PP)، از برخی الاستومرها و پرکننده ها استفاده می شود. در این تحقیق، اثر پرکننده ها و الاستومر های مختلف بر روی خواص مکانیکی پلی پروپیلن بررسی گردید. خواص ضربه پذیری و قدرت کششی پلی پروپیلن از طریق افزودنیهای معدنی و پلیمری تقویت می گردند. همچنین همچنین کربنات کلسیم که با عامل جفت کننده تیتانات اصلاح شده است، خواص پلی پروپیلن را بهبود می دهد. نتایج آزمایشات نشان می دهد کوپلیمر استایرن -بوتادین- استایرن (SBS) بیش از کوپلیمر اتیلن- وینیل استات (EVA) خواص مکانیکی پلی پروپیلن را بهبود می بخشد. در نهایت خواص مکانیکی ترکیبهای پلی پروپیلن کوپلیمر بررسی گردید که نتایج نشان دهنده بهبود خواص مکانیکی این ترکیبات نسبت به ترکیبات پلی پروپیلن می باشد.

مهارت های ما

00 کیفیت
00 سرعت
00 قیمت مناسب
00 پشتیبانی

موسسين شركت کارتن پلاست نوین در سال ۱۳۸۱ اقدام به احداث مجموعه اي از پيشرفته ترين تكنولوژي روز اروپا جهت ساخت شيت هاي پلاستيكي از جنس پلي پروپلين در ضخامت هاي ۲-۱۰ ميل و گرماژهاي متفاوت نمودند ، كه محصول اين شركت علاوه بر نداشتن آثار تخريبي بر محيط زيست در دنيا به عنوان صنعت سبز معرفي گرديده و در صنايع مختلف منجمله بسته بندي ، كشاورزي ، عمراني ، تبليغاتي ، و شيميايي كاربرد دارد.اين شركت در زميني به مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع مشتمل بر واحد هاي كنترل كيفي، اکسترودر، گریندر، چاپ، دایکات های تمام اتوماتیک، ساخت گرانول، واحد فنی مهندسی، طراحی و ساخت نمونه استند های تبلیغاتی، آزمايشگاه، واحد R&D و سالن توليد به مساحت ۳۶۰۰ متر مربع و مجموعه اداري به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در شهرك صنعتي فاز ۲ اروميه تاسيس گرديد.